[email protected]
03039 м.Київ
вул.Голосіївська, 7,корп. 1, офіс 262
Телефон:  +380 44 229 91 22

Нафта та газ

Нафтова і Газова промисловість дуже вимоглива для насосів, це для 3P Prinz один з основних ринків. Надійність, ефективність і продуктивність є основою в цій галузі. У багатьох випадках морські платформи розташовані у віддалених районах, як правило, вони працюють у важких умовах експлуатації: 3P Prinz проектує і виробляє насоси повністю відповідно до специфікації замовника. На стадії проекту, компанія розглядає не тільки рідину, а й кліматичні умови, температуру навколишнього середовища і т.д. 3P Prinz може запропонувати набагато більш економічні рішення, коли високі класи сплавів необхідні, щоб уникнути корозії. Насоси доступні у всіх видах матеріалів з чавуну, вуглецевої сталі, а також високоякісних сплавів, таких як титан, Hastelloy, дуплекс, супер дуплекс, нержавіюча сталь. 3P Prinz за запитом може постачати насоси повністю відповідно до вимог стандарту API.

детальніше

Хімічна промисловість

У хімічній промисловості існує необхідність транспортування великого числа хімічних речовин, в тому числі, смоли, клеї, добрива і т.п. 3P Prinz є правильним партнером для цих задач. 3P Prinz пропонує насоси у виконанні з дуплексної і супер дуплексної сталі, сплава Hastelloy™, титана або стандартної вуглецевої та нержавіючої сталі.

детальніше

Целюлозно-паперова промисловість

При виробництві целюлози використовуються хімічні речовини, тому необхідна висока корозійна та ерозійна стійкість матріалів, які задіяні у иробничому процесі. 3P Prinz поставляє насоси, вироблені з правильно підібраних матеріал для того, щоб мати найдовший термін експлуатації з мінімальними витратами на технічне обслуговування.

детальніше

Вода та стічні води

Насоси 3P Prinz застосовуються у всіх областях очищення стічних вод, водопідготовки, каналізації, водопостачання.

детальніше

Продукти харчування та напої

3P Prinz має багаторічний досвід виробництва насосів для перекачування рослинного масла, жирів і йогуртів. 3P Prinz пропонує широкий асортимент насосів для різних етапів виробництва від переробки, до перекачування кінцевого продукту. Перекачування здійснюється безперервно і майже без пульсацій. Структура рідини залишається при подачі незмінною. Всі насоси відповідають стандартам FDA і 3A.

детальніше

Фармацевтична промисловість

Насоси з 3P Prinz призначені для безкомпромісного гігієни і відповідають найвищим вимогам у фармацевтичній промисловості. Всі насоси відповідають стандартам FDA і 3A.

детальніше